Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
ООО "АНЕМЕС-АГРО"
+380984667744
+380971447711
Ачкасов Виталий Андреевич
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Василия Стуса 9-А
Карта

О нас

Сільськогосподарське підприємство «АНЄМЄС-АГРО» є лідером в Україні з продажу насіннєвого матеріалу та хімічних добрив. Підприємство було створено професійними аграріями та науковцями.
Стратегічним напрямком  діяльності сільськогосподарського підприемства «АНЄМЄС-АГРО» є  відновлення і розвиток сільськогосподарскої справи. Ми дбаємо про добробут нашого краю!
 Прагнемо працювати на своїй землі, втілювати новітні технології та заходи аграрного сектору. Напрямки сільськогосподарського підприемства «АНЄМЄС-АГРО», це - рослинництво,  переробка с/г продукції, наукова діяльність, допоміжна діяльність, лабораторний комплекс, насінневий завод.
 Діяльність нашого підприємства спрямована на забезпечення вітчизняних сільгоспвиробників високоякісним насіннєвим матеріалом з можливістю максимально мінімізувати ризики у вирощуванні с/г продукції.
 Ми пропонуємо аграріям не тільки продаж насіння, а й повний науковий та технологічний супровід, що здійснюється висококваліфікованими спеціалістами агрохімічної та мікробіологічної лабораторій. Саме тому всі клієнти мають можливість отримати в будь-який час необхідну консультацію в різних аспектах вирощування сільськогосподарських культур.

Сведения о компании

Ачкасов Виталий Андреевич
ООО "АНЕМЕС-АГРО"
Производитель
Торговая компания
Дистрибьютор / Реселлер
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Василия Стуса 9-А
  • +380984667744
  • +380971447711
11-50 человек
Общество с ограниченной ответственностью
500 тыс. - 1 млн. USD
500 тыс. - 1 млн. USD
г. Харьков, ул. Василия Стуса 9-А